تبلیغات
پایداران انقلاب اسلامی - گفتگو با دکتر لنکرانی
 
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : سید علی میرباباپور
آمار وبلاگ
گفتگو با دکتر لنکرانی؛
آمریکا در بحث ارتباط با ایران صداقت لازم را ندارد/عده‌ای در کشور همان حرف جان‌کری‌رامیزنند/گفتگوی‌تلفنی‌ با‌هماهنگی‌صهیونیست‌ها‌بود
آقای روحانی درپاسخ به سوالی در باره هولوکاست گفتند که "من مورخ نیستم و سیایستمدارم "درمقابل نظر آقای ظریف اظهار نظربهتری بود که مسئله هولوکاست را به طور کامل نه تایید کردو نه تکذیب.

به گزارش صابرنیوز ، کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت دولت نهم درگفتگو با خبرنگار  پایگاه هم اندیشی در تحلیل سفر روحانی به نیویورک گفت:آنچه که در سفر نیویورک اتفاق افتاد مجموعه‌ای از موفقیت‌ها و در عین حال نقاطی بود که آسیب‌پذیری‌های ما را هم نشان داد.

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه نطق روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل نطقی هوشمندانه و قابل تقدیر بود افزود: اغلب موضع‌گیری‌هایی که در این سفر انجام شد، موضع‌گیری‌های قابل قدردانی و مثبت در چارچوب ارزش‌ها و اصول مبانی انقلاب اسلامی تلقی می‌شود اما مطالبی هم بود که باید به آنها توجه بیشتری  نمائیم .

باقری لنکرانی ادامه داد: اولین نکته‌‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که موضع‌گیری‌های چندگانه‌ ی دولت آمریکا و نوع رفتار آنها نشان داد که آمریکا در بحث ارتباط با ایران  صداقت لازم را ندارد.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها از این ارتباط بیشتر برای ایجاد فرصت برای خودشان استفاده می کنند گفت: این یک واقعیت است که منطقه خاورمیانه و بسیاری از مناطق دنیا به این باور رسیده‌اند که آمریکا، دولت زیاده‌خواهی است و تعریف نابه‌جایی از منافع ملی دارد وبه همین دلیل به خودش اجازه می‌دهد در هر نقطه‌ از جهان هر جنایتی را انجام داده و از هر جنایتکاری هم حمایت بکند و طبیعی است در این شرایط شکستن انگیزه مقاومت به ویژه در کشورهای اسلامی برای آمریکای جنایتکار یک اولویت است.

وزیربهداشت دولت نهم یادآور شد: اینکه  اوباما درست در سالروز انتفاضه مسجد الاقصی با روحانی تماس تلفنی برقرار می کند و بعد هم  بلافاصله در گزارشی به رسانه ها ی آمریکا می گوید" من قبل از این تماس با اسرائیل و دولت غاصب اسرائیل هماهنگ کردم "حاکی از پشت پرده‌های مهمی در این طراحی آمریکا است.

باقری لنکرانی تاکید کرد: باید همواره نسبت به این نوع موضع‌گیری آمریکایی ها سوء ظن خودمان را حفظ کنیم.

وی بابیان اینکه آمریکایی ها پس از گفتگوی تلفنی حرف  خودشان را تکذیب و بین غنی‌سازی و حق استفاده از انرژی هسته‌ای تفکیک قائل شده و مجدداً به مباحثی برگشتند که در دوره‌های دولت نهم و دهم از آن عبور شده بود گفت: طرح دوباره این مباحث و گفتن اینکه هنوز گزینه  نظامی روی میز است" نشان داد که آمریکایی‌ها از این گفتگوی تلفنی بیشتر برای ایجاد تردید در جریان جهانی مقاومت بر علیه خودشان می‌خواستند  استفاده کنند.
 
انتقاد از موضع محمد جواد ظریف
باقری لنکرانی همچنین با انتقاد از موضع وزیر خارجه درباره هولوکاست گفت: هولوکاست در خوش‌بینانه‌ترین تحلیل‌های تاریخی توسط مورخان غربی  به عنوان یک واقعه مورد تردید حداقل در ابعاد آن تلقی می‌شود و بسیاری از مورخین در این زمینه مستنتداتی را ارائه کرد اند که نشان می‌دهد این داستان‌سرایی با هماهنگی حتی دولت نازی برای ترقیب یهودیان اروپا برای مهاجرت به اسرائیل در شکل‌گیری آن رژیم تقلبی شکل گرفته است  ولی آقای ظریف این مسئله را تایید کردند!

وی با بیان اینکه موضع آقای روحانی دراین زمینه بسیار قابل قبول تر از موضع وزیرخارجه بود خاطر نشان کرد:اینکه آقای روحانی درپاسخ به سوالی در باره هولوکاست گفتند که "من  مورخ نیستم و سیایستمدارم "درمقابل نظر آقای ظریف اظهار نظربهتری بود که مسئله هولوکاست را به طور کامل نه تایید کردو نه تکذیب.
دولت درعرصه دیپلماسی باانرژی واردشده است
باقری لنکرانی بابیان اینکه دولت یازدهم در عرصه دیپلماسی با انرژی جدیدی وارد شده است گفت: دولت یازدهم در عرصه دیپلماسی زمینه‌های بازی جدیدی را تعریف کرده است وبا این انرژی و حضور پرنشاط امیدوار هستیم که برای تأمین منافع ملی کشورمان هم انشاالله اثرگذار باشد.

باقری لنکرانی در پاسخ به سوالی درباره چرایی طرح بحث حذف شعار مرگ بر آمریکا توسط هاشمی رفسنجانی گفت: بعضی از افراد تحلیل صحیحی از شرایط جامعه ندارند.
وی ادامه داد: حضرت امام (ره)  در یکی از آخرین نوشته‌های خودشان صراحتاً فرمودند که اگر جهان استکبار بخواهد در برابر دین ما بایستد ما در برابر تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد و در پیامی که به مناسبت سالگرد حمله وحشیانه‌ای دولت وقت سعودی به حجاج ایرانی در سال ۶۷ بیان فرمودند نکات ارزشمندی را در خصوص نقش ارتجاع عرب در تحکیم اسلام آمریکایی و ضربه زدن به منافع جهان اسلام فرمودند

وی با بیان اینکه در این زمینه وشعارمرگ بر امریکا نوشته های آخر حضرت امام(ره) تکلیف را کاملا مشخص کرده است گفت: ملت ما هم به هیچ وجه ذلت واضمحلال در درون آنچه که به عنوان دهکده جهانی خوانده شده است را نمی‌پذیرد.

باقری لنکرانی تاکید کرد: بسیار جای تعجب دارد که حرفهایی را از داخل کشور بشنویم که دقیقاً همان حرف‌ها را جان کری، هم می‌زند. کشور ما در همه شرایط پس از انقلاب،در عین حال که صلح طلب و مدافع تعامل عادلانه با جهان بوده است اما به هیچ وجه از منافع ملی خودش کوتاه نیامده است و به همین دلیل هم قربانی یک جنگ نابرابر ۸ ساله شد.

باقری لنکرانی اضافه کرد: بسیار تأسف آور است که در ایام هفته دفاع مقدس بعضی از افراد که در آن دوران مسئولیت هم داشتند این میراث گرانقدر را به فراموشی می‌سپارند .
وزیر اسبق بهداشت خاطرنشان کرد: افرادی با تحلیل‌های غلط برای منافع کوتاه مدت سیاسی داخل کشور دستاوردهای بزرگ انقلاب را زیر سوال نبرند.

وی بابیان اینکه بسیاری با طرح شعارهای عوام فریبانه نگاه خود را به انتخابات مجلس دهم معطوف کرده اند افزود: افرادی گمان نکنند برای اینکه در انتخابات مجلس دهم پیروز بشوند می‌توانند با شعارهای عوام‌فریبانه و به نوعی ذلیلانه افکار عمومی را متوجه خودشان کنند.

باقری لنکرانی در پایان خاطر نشان کرد: کشور ما احتیاج به پیشرفت دارد و پیشرفت هم با استفاده از توان درون‌زای داخلی  شدنی است و راه پیشرفت تعالی کشور ما در وهله اول از استحکام درونی  شروع می‌شود نه با برخورد ذلیلانه و کوچک کردن کشورمان در برابر جهان غرب.
نوع مطلب : مصاحبه و گفتگو، انتقاد ها، 
برچسب ها : باقری لنکرانی، انتقاد از ظریف، آمریکا، صداقت، جان کری، صهیونیست ها، گفتگوی تلفنی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 مرداد 1396 05:16 ب.ظ
Hi! I could have sworn I've been to this website before but after browsing through some of the post I
realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely glad
I found it and I'll be bookmarking and checking back
frequently!
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:57 ب.ظ
I believe everything posted was very reasonable. But, consider this, suppose you were
to create a killer headline? I mean, I don't wish to tell you how to
run your website, but what if you added a title that makes people desire more?
I mean پایداران انقلاب اسلامی - گفتگو
با دکتر لنکرانی is kinda boring. You ought to glance at Yahoo's front page and watch how they write article headlines to grab viewers to click.

You might try adding a video or a pic or two to grab people interested about what you've
written. In my opinion, it might make your website
a little livelier.
جمعه 13 مرداد 1396 04:28 ب.ظ
What's Happening i am new to this, I stumbled upon this I've found It absolutely
helpful and it has helped me out loads. I am hoping to give a contribution & assist different users like its helped
me. Good job.
جمعه 6 مرداد 1396 06:50 ب.ظ
Hi there, just wanted to say, I enjoyed this post. It was
helpful. Keep on posting!
دوشنبه 28 فروردین 1396 03:05 ب.ظ
If some one wishes to be updated with latest technologies then he must be pay a quick visit this site and be up to date
daily.
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:28 ب.ظ
Very nice post. I just stumbled upon your blog and
wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts.
After all I will be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!
سه شنبه 15 فروردین 1396 08:04 ب.ظ
Hello! This post could not be written any better!
Reading through this post reminds me of my good old room mate!
He always kept talking about this. I will forward this post to him.

Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!
چهارشنبه 24 مهر 1392 06:13 ب.ظ

تشابه اسمی هست فقط این پرنده و آن پرنده....
من نگفتم توهین ... گفتم موضع گیری
انتقاد خوبه... ولی انتقادهای بی طرفانه و به قول شما برای پیشترفت
چهارشنبه 24 مهر 1392 12:16 ق.ظ
این پرنده ای که در وبلاگ شما نظر گذاشته بنده نیستم سید جون.
یکی دیگه است با یک وبلاگ دیگه:
رو اسمش کلیک کنی وبلاگش باز میشه:
سه شنبه 23 مهر 1392 10:00 ب.ظ
خیلی انتقادها هست به دولت
ولی نباید هی در برابر دولت موضع بگیریم
باید کمک کنیم
و مطیع رهبر باشیم
سید علی میرباباپور

من توهین نکردم و قصد تخریب ندارم نقد می کنیم تا پیشرفت داشته باشند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر